Ses Sistemi

Sonos’a Plex Kurulumu

Plex nedir?

Plex, medya koleksiyonlarınıza (ev videolarınız, fotoğraflarınız, müzikleriniz, TV şovlarınız ve filmleriniz) anında erişim sağlar, böylece istediğinizi herhangi bir cihazda, istediğiniz zaman hızlıca bulup yayınlayabilir ve arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Şimdi Sonos’ta yeni Plex müzik deneyimini tanıtıyoruz. Premium meta veriler, güçlü yeni yönetim özellikleri ve geliştirilmiş çalma listeleri eklendi.

Sonos’ta Plex’i kullanmak için hangi abonelik düzeyine ihtiyacım var?
Tüm Plex kullanıcıları Plex’i Sonos’larında kullanabilir.

Plex hangi özellikleri sağlar?

  • Her Yerde Kullanılabilir – telefonlarda, tabletlerde, oyun konsollarında, akış cihazlarında, akıllı TV’lerde ve şimdi de Sonos’ta.
  • Aileye Hazır – Bir Plex sunucusunu paylaşarak kullabilirsiniz, ancak herkesin ayrı çalma listelerine sahip kişisel bir profiline sahip olmasını sağlamalısınız.
  • Premium Metadata – Gelişmiş eşleştirme ve birinci sınıf meta veriler için sonik parmak izi – gösterişli bir müzik deneyimi sağlamaktadır.
  • Ciddi koleksiyoncular için en iyi deneyim – Sonsuza dek sizin için sınırsız bir ev müzik kitaplığınızı düzenler.

Plex, Sonos müzik kitaplığı 65.000 parça sınırından etkileniyor mu?
Hayır, Plex, Sonos müzik kitaplığınızdan ayrı olarak çalışır. Bilgisayarınızda veya NAS sürücünüzde depolanmış 65.000’den fazla parçanız varsa, Plex kullanmak, tüm kitaplığınızı Sonos sisteminize sunmanın harika bir yoludur.

Plex sunucusunu kurma
Lütfen Sonos’un Plex sunucusunu kurmak için destek sağlamadığını unutmayın. Kurulumla ilgili yardım arıyorsanız, Plex’in adım adım kılavuzuna bakınız.
Lütfen Plex Cloud ve Plex Home’un şu anda Sonos tarafından desteklenmediğini unutmayın.

Sonos’uma nasıl Plex eklerim? Nasıl yapılacağını öğrenmek için müzik hizmetleri ekleme
hakkındaki makalemize bakın .

Daha fazla

İlgili konular

Bunada bakın
Kapalı
Başa dön tuşu