Hakkımızda

Iqpro, 20’şer yıllık bilişim, ses, görüntü, elektronik, yazılım ve otomasyon tecrübesine sahip, teknoloji ve yeniliğe meraklı 2 kişi tarafından kuruldu. Çok uluslu ve yerli firmalarda elde ettiğimiz deneyimlerimizi harmanlayarak, farklı tedarikçilerdeki değişik ama tamamlayıcı  teknoloji ve ürünleri, bir noktadan komple çözüm sunmak için birleştirdik.

Amacımız, müşterilerimizin farklı teknolojileri kullanırlarken yaşadıkları sorunları ortadan kaldırmak ve onlara anahtar teslimi çözümler üretmek.

Hazırladığımız projelere titizlik göstermeye ilk aşamasında başlıyoruz ki ortaya çıkardığımız çözüm hem müşterimizin beklentilerini karşılasın hem de verimli ve sorunsuz çalışşın. Böylece, müşterilerimiz hem gelişen yeniliklikleri işlerine ve günlük hayatlarına kolaylıkla uyarlayabilsinler hem de uzmanlıklarına odaklanmaya veya kendilerine daha fazla zaman ayırabilsinler.

Müşterilerimizin bize “Yeni bir şey var mı?” diye sormasından ve tedarikçilerimizin “Yeni bir ürün var tam size göre”  demesinden mutluluk duyuyoruz.

Kendimizi hizmet sektöründe, müşterilerimize teknoloji çözümleri sağlayan kişiler olarak görüyoruz.

 

Misyon


Ses, görüntü, içerik, güvenlik ve bunların yönetimini sağlayan değişik alanlardaki teknolojileri, kurumsal kullanıcılarımızın ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayan, en ekonomik ve en kolay kurulum ve yönetim sağlayan çözümlere dönüştürerek sunmak ve böylece müşterilerimizin ana işlerine daha fazla odaklanabilmelerine ve kendilerine daha fazla zaman ayırabilmelerine olanak sağlamak

 

Vizyon


Mevcut ve yeni tüm teknolojileri bünyemizde entegre ederek, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın keyifle ve kolaylıkla kullanmalarını sağlamak.

 

 

Faaliyet Alanlarımız


Exit mobile version